Przyjaciółki | sezon 18 odc. 208

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W życiu Patrycji pojawia się Artur. Jego restauracja odniosła sukces, a on sam stał się gwiazdą. W banku nowym dyrektorem zostaje znajomy przyjaciółek z liceum. Zuza nigdy nie darzyła go sympatią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Cztery koleżanki po raz kolejny udowodnią, jak potężna jest siła kobiecej przyjaźni. Zuza (Ania Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Wspólnie stawiają czoła problemom rodzinnym i zawodowym.

W tym odcinku

W życiu Patrycji znowu pojawia się Artur. Jego restauracja odniosła sukces, a on sam stał się gwiazdą popularnego programu kulinarnego. Uśmiechnięta twarz mężczyzny zdobi bilbordy w całym mieście. W banku Zuzy pojawia się nowy dyrektor. Jest nim znajomy przyjaciółek z liceum, Konrad. Zuza czuje się zakłopotana, ponieważ nigdy nie darzyła go sympatią. Dorotka postanawia dołączyć do Sławka, który wyjechał na Zanzibar. Bez konsultacji z Ingą sprzedaje swoje udziały w barze Robertowi. Gruszewska nie pochwala jej decyzji. Obawia się, że wspólne rządy Roberta i Adama doprowadzą do katastrofy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...