Policjantki i Policjanci (789)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kobieta, której okradziono auto, w jednej ze złodziejek rozpoznała swoją porwaną 20 lat temu córkę. W sprawę zamieszana jest grupa handlująca dziećmi, która działa też na terenie Niemiec.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Załoga przyjmuje nietypowe zgłoszenie. Kobieta, której okradziono auto, w jednej ze złodziejek rozpoznała swoją porwaną 20 lat temu córkę. W sprawę zamieszana jest przestępcza grupa handlująca dziećmi, która działa też na terenie Niemiec. Tego samego dnia funkcjonariuszki ratują życie kobiety, która pod wpływem narkotyków, doprowadza do wypadku samochodowego. Gosia nie jest przekonana co do pomysłów Juliusza. Witacki jest pewny, że widział Annę przed komendą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...