Przyjaciółki | sezon 18 odc. 207

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga dowiaduje się, że Sajmon związał się z nią po to, by wygrać zakład z kolegami. Właściciel lokalu, w którym znajdował się salon fryzjerski, bez ostrzeżenia wypowiada umowę Patrycji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Cztery koleżanki po raz kolejny udowodnią, jak potężna jest siła kobiecej przyjaźni. Zuza (Ania Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Wspólnie stawiają czoła problemom rodzinnym i zawodowym.

W tym odcinku

Inga dowiaduje się, że Sajmon związał się z nią tylko dlatego, by wygrać zakład z kolegami. Nie chce go znać. Chłopak jednak nie ustępuje i przekonuje kobietę, że z czasem naprawdę się w niej zakochał. Robi, co może, by odzyskać zaufanie kochanki. Właściciel lokalu, w którym znajdował się salon fryzjerski Patrycji, bez ostrzeżenia wypowiada jej umowę. Przyjaciółki pomagają kobiecie w poszukiwaniach nowej lokalizacji, nie jest to jednak łatwe. Błażej zabiega o uwagę Zuzy, jednak ekonomistka wciąż trzyma go na dystans. Boi się kolejnego zranienia i nie chce przysparzać cierpienia synom. Po skandalu na uczelni Paweł rzuca się w wir pracy. Anka czuje się osamotniona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...