Policjantki i Policjanci (788)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Miłosz i Szymon działają pod okiem kamery. Dziennikarka pada ofiarą oszustwa i postanawia zarejestrować pracę funkcjonariuszy w sprawie, która jej dotyczy. Asysta reporterki nie ułatwia śledztwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Miłosz i Szymon działają pod okiem kamery. Pewna dziennikarka pada ofiarą oszustwa i postanawia zarejestrować pracę funkcjonariuszy w sprawie śledztwa, które jej dotyczy. Asysta reporterki nie ułatwia dochodzenia. W życiu Górala dochodzi do zacieśnienia rodzinnych więzi. Z dalekiej północy wraca Staszek. Zapała, osadzony w areszcie, ma niespodziewanego gościa. Bartosz, dawny kolega z domu dziecka, przychodzi z informacją, która może odmienić los oskarżonego o morderstwo byłego stróża prawa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...