Policjantki i Policjanci (825)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Stróże prawa przyjmują zgłoszenie o napadzie w kantorze. Pracownica pokazuje Białachowi i Kamińskiej ważny dowód pozostawiony przez złodziei. Okazuje się, że skok był zemstą za dawne nieporozumienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Do stróżów prawa przychodzi zgłoszenie o napadzie w kantorze. Postrzelony właściciel zostaje zabrany przez sanitariuszy, a Białach i Kamińska przesłuchują pracownicę, która pokazuje ważny dowód pozostawiony przez złodziei. Dzięki nagraniom z monitoringu, udaje się znaleźć samochód złodziei. W toku śledztwa okazuje się, że skok był zemstą za dawne nieporozumienia. Kolejne wezwanie pochodzi od niezadowolonego konsumenta. Mężczyzna zgłasza próbę oszustwa. Nie działa zakupiona przez niego czarodziejska różdżka. Tymczasem Szulc przez cały dzień bezskutecznie próbuje porozmawiać z Leną. W końcu postanawia zjawić się u niej wieczorem. Mężczyznę czeka niemiła niespodzianka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...