Policjantki i Policjanci (829)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Arek ma być operowany. Nowożeńcy zaczynają wierzyć w to, że będą jeszcze mogli prowadzić normalne życie. W komendzie pojawia się mężczyzna, który zgłasza, że jego syn nie wrócił do domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Arek ma być operowany przez znanego neurochirurga, specjalizującego się w trudnych przypadkach. Nowożeńcy zaczynają wierzyć w to, że będą jeszcze mogli prowadzić normalne życie. W komendzie pojawia się mężczyzna, który zgłasza, że jego nastoletni syn nie wrócił do domu po treningu piłki nożnej. Patrol szósty przyjmuje wezwanie i odwiedza klub, w którym zaginiony chłopak był widziany po raz ostatni. Trener opowiada funkcjonariuszom o tym, że niedawno doszło do pobicia innego fascynata piłki nożnej. Wkrótce ojciec zaginionego nastolatka otrzymuje list z żądaniem okupu. Strażnicy miejscy, Roman i Matylda, podejmują śledztwo w sprawie księdza oszusta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...