Policjantki i Policjanci (828)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Stróże prawa przyjmują zgłoszenie dotyczące napaści na kobietę. Poszkodowana została okradziona. Funkcjonariusze wpadają na trop firmy czyszczącej baseny, w której pracuje zbiegły skazaniec.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Witacki ignoruje prośbę żony i wszczyna własne śledztwo w sprawie jej zniknięcia. Jego córka, Małgosia, postanawia mu pomóc. Wkrótce znajduje świadków, którzy godzą się zeznawać. Patrol piąty otrzymuje wezwanie w sprawie napaści na kobietę. Okazuje się, że poszkodowana została okradziona na sporą sumę pieniędzy. Funkcjonariusze rozpoczynają dochodzenie i wpadają na trop podejrzanej firmy, zajmującej się czyszczeniem basenów. Śledztwo wykazuje, że jeden z pracowników spółki jest zbiegłym skazanym. Nie ma jednak wobec niego wystarczających dowodów. Wkrótce zaczyna dochodzić do większej ilości podobnych zdarzeń. Policjanci dowiadują się, że wszystkie okradzione kobiety korzystały z usług tej samej kliniki stomatologicznej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...