Policjantki i Policjanci (787)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wojtek martwi się o zaginioną Marię. Maleją szanse na to, że kobieta żyje. Tymczasem na komendę wpływa zgłoszenie o mężczyźnie biegającym po lesie z bronią. Stróże prawa przeczesują teren.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Trwają przygotowania do ślubu Natalii i Arka. Druhna Matylda ma wątpliwości, co do życiowej decyzji swojej siostry. Wojtek martwi się o zaginioną Marię. Maleją szanse na to, że kobieta żyje. Tymczasem na komendę wpływa zgłoszenie o mężczyźnie biegającym po lesie z bronią. Stróże prawa przeczesują teren przy wsparciu psa Luny. Niebawem zostają odnalezione zwłoki mężczyzny i kobiety. Zbrodnia wygląda na egzekucję, a w kręgu podejrzanych, znajduje się najbliższa rodzina ofiar. Póżniej Wojtek i Natalia uczestniczą w akcji schwytania tajemniczego stworzenia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...