Policjantki i Policjanci (624)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Zuza i Góral zajmują się sprawą małżonków. Jadą do ich domu, w którym doszło do włamania. Jakiś czas temu starsi państwo wygrali na loterii 100 tys. złotych. Część dochodów wydali na remont i wakacje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Zuza i Góral zajmują się sprawą małżonków. Jadą do ich domu, w którym doszło do włamania. Jakiś czas temu starsi państwo wygrali na loterii 100 tysięcy złotych. Część dochodów wydali na remont i wakacje. Pod nieobecność właścicieli ktoś splądrował dom i ukradł pozostałe pieniądze. Zamki w drzwiach pozostają jednak nienaruszone. Podejrzenia padają na robotników wykonujących prace budowlane w pomieszczeniach. Wychodzi na jaw, że w przeszłości byli oni karani. Czarna ma dla Białacha niecodzienną propozycję. Chce, by były stróż prawa sprawdził się w zupełnie nowej roli. Tymczasem Zuza kupuje test ciążowy. Do kościoła zjeżdżają się goście na ślub Joanny oraz Dawida.

Występują

Zobacz także

Ładuję...