Policjantki i Policjanci (832)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Do funkcjonariuszy zgłasza się młoda nauczycielka. Ktoś zrobił zdjęcie jej pocałunku z uczniem podczas szkolnej wycieczki. Kobieta nie pamięta tej sytuacji, jednak zdjęcie nie wygląda na spreparowane.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Maria namawia Wojtka, by zaprosił na domówkę kolegów z pracy. Do funkcjonariuszy zgłasza się młoda nauczycielka. Ktoś zrobił zdjęcie jej pocałunku z niepełnoletnim uczniem podczas szkolnej wycieczki. Kobieta nie pamięta tej sytuacji, jednak zdjęcie nie wygląda na spreparowane. Podczas przesłuchania ucznia okazuje się, kobieta zachowywała się nietypowo tego wieczoru. Policjanci przypuszczają, że podano jej środki odurzające. Śledztwo ma wykazać, kto chciał zaszkodzić lubianej pani od polskiego. Krąg podejrzanych zawęża się do grona pedagogicznego. Patrol dostaje też zgłoszenie o zdemolowanym straganie. Poszkodowana podejrzewa bezdomnych. Sprawa ma niespodziewany finał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...