Policjantki i Policjanci (621)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Podczas patrolu Kowal i Bachleda ratują z rozbitego auta mężczyznę. Okazuje się, że w samochodzie uszkodzono przewód hamulcowy. Zuza i Góral udają się do warsztatu, z którego niedawno odebrano pojazd.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Podczas patrolu Kowal i Bachleda zauważają na poboczu rozbity samochód. Poszkodowanego mężczyznę zabiera pogotowie. Okazuje się, że w aucie ofiary uszkodzono przewód hamulcowy. Zuza i Góral udają się do warsztatu, z którego niedawno odebrano pojazd. Na miejscu stróże prawa dokonują szokującego odkrycia. Drawska umawia się też na wieczór z Zapałą. Liczy na poważną rozmowę. Mikołaj ogłasza pracownikom zaskakujące wieści i jedzie do miasta na zakupy. Wieczorem Białach udaje się na uroczystą kolację, która ma niespodziewany finał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...