Policjantki i Policjanci (623)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Zatońska i Zieliński jadą do wrocławskiego liceum. Psycholog informuje ich, że jedna z uczennic została zgwałcona. Podejrzewa, że sprawcą może być nauczyciel wychowania do życia w rodzinie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Zatońska i Zieliński jadą do wrocławskiego liceum. Psycholog informuje ich, że jedna z uczennic została zgwałcona. Powiedziała jej o tym koleżanka poszkodowanej. Kobieta podejrzewa, że sprawcą może być nauczyciel wychowania do życia w rodzinie. Stróże prawa próbują porozmawiać z ofiarą. Białach dowiaduje się czegoś ważnego na temat nowego chłopaka Oli. Jedzie z Michałem na lotnisko, by poważnie z nią porozmawiać. Asia cieszy się, gdy kurier dostarcza jej przesyłkę. Niebawem paczka staje się powodem awantury.

Występują

Zobacz także

Ładuję...