Szpital | sezon 11 odc. 776

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr Wójtowicz zajmuje się nastolatką, która była molestowana przez przyrodniego brata. W szpitalu zastrasza on swoją ofiarę, a przed dorosłymi udaje opiekuńczego. Dziewczyna jest zrozpaczona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Piotr Wójtowicz zajmuje się nastolatką, która była molestowana przez przyrodniego brata. W szpitalu zastrasza on swoją ofiarę, a przed dorosłymi udaje opiekuńczego. Dziewczyna jest zrozpaczona, ponieważ ojciec jej nie uwierzył. Na SOR trafiają skłócone szwagierki. Młodsza z kobiet wraz z dwójką dzieci zamieszkała kilka miesięcy temu u siostry męża, który oszukuje, że szuka pracy. Mężczyźnie podoba się, że jest na cudzym utrzymaniu. Tymczasem w szpitalu okazuje się, że 25-latka jest w kolejnej ciąży. Jej partner, przerażony ojcostwem, ucieka z oddziału.

Występują

Zobacz także

Ładuję...