Gliniarze: Pieniądze to nie wszystko (572)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci chcą wyjaśnić sprawę tajemniczego mężczyzny, który ponoć nachodził pewną kobietę. Odkrywają, że była ona zamieszana w aferę w jednej ze śląskich kopalni. Weronika znowu sięga po narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria przygód odważnych stróżów prawa, którzy niestrudzenie tropią przestępców. Olgierd (Arkadiusz Krygier), Krystian (Tomasz Skrzypniak), Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) oraz ich koledzy rozwiążą kolejne trudne zagadki kryminalne i ujmą niebezpiecznych kryminalistów.

W tym odcinku

Patrol przyjmuje zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Mężczyzna zgłasza, że udusił teściową, jednak stróże prawa, którzy przybywają na miejsce zdarzenia, odkrywają, że kobieta żyje. Detektywom nie daje jednak spokoju tajemniczy mężczyzna, który ponoć nachodził rzekomą ofiarę. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta była zamieszana w aferę, która wybuchła przed laty w jednej ze śląskich kopalni. Osaczona przez Mrockiego Weronika znowu sięga po narkotyki. Dzięki wsparciu Adama udaje jej się jednak zerwać z nałogiem i pozbyć się kłopotliwego znajomego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...