Szpital | sezon 11 odc. 773

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

21-latka ulega wypadkowi podczas wieczoru panieńskiego. Siostra usiłuje doprowadzić do rozpadu jej związku z chłopakiem. Tymczasem Dominika przyjmuje dziewczynkę, która zjadła surowe ziemniaki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

21-latka ulega wypadkowi podczas własnego wieczoru panieńskiego. Siostra usiłuje doprowadzić do rozpadu jej związku z agresywnym chłopakiem. Wiedząc, że ma zaborczego narzeczonego, sprowadza do szpitala striptizera. Doktor Dominika Gajda przyjmuje dziewczynkę, która zjadła surowe ziemniaki. Nastolatka zauważyła, że kiedy jest chora, mama i tata stają się dla siebie mili. Chce, by przestali się kłócić. Małżonkowie są ze sobą tylko ze względu na dziecko. W dodatku mężczyzna spotyka się z korepetytorką córki. Prawda wychodzi na jaw, a dorośli znów się kłócą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...