Teleman

Policjantki i Policjanci (777)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bezdomny mężczyzna zostaje pobity. Znalazł na chodniku ubrania. Zgłosił się do niego ich właściciel, który domagał się zwrotu torby z cenną zawartością. Policjantki zastawiają na niego pułapkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

W drodze do pracy Zielińska zauważa pobitego, zakrwawionego mężczyznę. Okazuje się, że to bezdomny, który znalazł rano na chodniku ubrania. Później zgłosił się do niego ich właściciel, który domagał się zwrotu. Twierdził też, że zginęła mu torba z cenną zawartością. Funkcjonariuszki zastawiają pułapkę na sprawcę pobicia. Tymczasem w domu Leny zjawia się matka Michała. Jej syna od kilku dni nie ma w domu. Kamińska prosi o pomoc Darka. Do agencji Zapały przychodzi Bartosz, który ostrzega Krzyśka przed Sebastianem. Opowiada, że były wychowawca zrujnował mu życie. Detektyw postanawia się skonfrontować z mężczyzną. Dochodzi między nimi do sprzeczki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...