Policjantki i Policjanci (277)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Szymon dowiaduje się, że mężczyzna, który chciał z nim rozmawiać w szpitalu, był skazany za włamania i rozboje. Zastanawia się, czy człowiek ten ma coś wspólnego ze śmiercią matki Wysockiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Szymon zastanawia się, o co chodziło człowiekowi, który chciał się widzieć z nim i z jego ojcem. Tymczasem Wysocka cały czas przeżywa czekającą ją wywiadówkę w szkole Marka. Do Szymona dzwoni ojciec. Oskar, mężczyzna, który chciał z nimi rozmawiać w szpitalu, był skazany za włamania i rozboje. Na patrolu Szymon rozmawia o tym z Wysocką i zastanawia się, czy człowiek ten może mieć coś wspólnego ze śmiercią jego matki. Ola wdaje się w dyskusję z matką kolegi swojego syna. Wywiązuje się nieprzyjemna rozmowa. Wieczorem Ola mówi Markowi, że jest najlepszym, co ją w życiu spotkało. Marek żałuje, że nie mogą spędzać ze sobą więcej czasu. Chłopiec chce, by wspólnie wyjechali na narty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...