Teleman

Szpital | sezon 10 odc. 713

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Morawski leczy dziewczynę, która próbowała spalić rzeczy młodszego braciszka, przez co dotkliwie się poparzyła. Z kolei Wojciech Jarosz zajmuje się mężczyzną, który zjadł ciastka z haszyszem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski leczy 12-letnią dziewczynę, która próbowała spalić rzeczy młodszego braciszka, przez co dotkliwie się poparzyła. Pacjentka nienawidzi malca. Uważa, że dziecko zajmuje całą uwagę rodziców, a ona jest zaniedbywana. Zdesperowana nastolatka postanawia zabrać niemowlę ze szpitala i pozbyć się go raz na zawsze. Pacjentem doktora Wojciecha Jarosza jest 50-letni mężczyzna. Zjadł on nieświadomie ciastka z haszyszem. Pod wpływem narkotyku wyznaje 16-letniej córce, że tak naprawdę urodziła ją jej starsza siostra. Żona mężczyzny próbuje naprawić sytuację. Nastolatka wzywa do szpitala swoją siostrę, z którą rodzice od lat nie utrzymują kontaktu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...