Teleman

Szpital | sezon 10 odc. 711

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Gajda przyjmuje na oddział ciężarną nauczycielkę wychowania fizycznego. Pacjentka wychowuje samotnie 15- letnią córkę. Nastolatka nie potrafi pogodzić się z faktem, że będzie mieć rodzeństwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Dochodzi do wypadku samochodowego, w wyniku którego do szpitala trafiają instruktorka i jej kursant. Przyjmuje ich doktor Michał Morawski. Okazuje się, że pacjenci mają ze sobą romans. Chłopak postanawia zostawić partnerkę, ponieważ jest zakochany w instruktorce. Jednak ona nie traktuje go poważnie i próbuje zatrzymać przy sobie męża. Doktor Dominika Gajda przyjmuje na oddział nauczycielkę wychowania fizycznego, która jest w ciąży. Pacjentka wychowuje samotnie 15-letnią córkę. Nastolatka nie potrafi pogodzić się z faktem, że będzie mieć rodzeństwo. Dziewczyna poznaje tożsamość ojca dziecka - to nauczyciel historii, którego bardzo nie lubi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...