Szpital | sezon 14 odc. 973

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podopieczna doktor Dominiki Gajdy straciła przytomność po czwartej nieudanej próbie in vitro. Na oddziale znajduje się 18- latek, który był na siłowni i został tam przygnieciony przez sztangę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

31-letnia podopieczna doktor Dominiki Gajdy cierpi na wrogość macicy, przez co nie może zajść w ciążę. Straciła przytomność po czwartej nieudanej próbie in vitro. Pacjentka pragnie zostać matką, dlatego namawia męża do adopcji. On jednak chce mieć biologicznego potomka. Brat podpowiada mu, by wynajął surogatkę. Na oddziale ratunkowym znajduje się również 18-latek, który był na siłowni i został tam przygnieciony przez sztangę. Zakochał się w najpiękniejszej dziewczynie w swojej szkole, ale uczennica postawiła mu warunek - będą razem, jeśli zmieni styl oraz wyrzeźbi sylwetkę. Tymczasem przyjaciółka pacjenta wyznaje, że od dawna jej się podoba.

Występują

Zobacz także

Ładuję...