Teleman

Policjantki i Policjanci (766)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Wojtek zostają zaalarmowani przez siostrę kobiety, która zniknęła bez śladu. Załoga rozmawia z mężem zaginionej. Twierdzi on, że żona przyznała się do romansu i wyprowadziła się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Natalia i Wojtek zostają zaalarmowani przez siostrę kobiety, która zniknęła bez śladu. Załoga rozmawia z mężem zaginionej. Twierdzi on, że żona przyznała się do romansu, spakowała walizki i wyprowadziła się. Wkrótce funkcjonariusze odkrywają, że mogło dojść do mistyfikacji. Stróże prawa dostają też wezwanie od przerażonej matki, której synek się topi. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że doszło do pomyłki. Tymczasem Witacki nie może pogodzić się z tym, że Gosia chce pracować w policji. Wpada na pomysł, jak mógłby ją do tego zniechęcić. Wojtek żegna się z Rafałem i Sylwią, którzy wyjeżdżają z Wrocławia. W warsztacie Marii zjawia się Diablo. Chce się zemścić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...