Policjantki i Policjanci (617)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Sędzia dostaje list z pogróżkami. Obawia się, że jego córka i wnuk mogą znajdować się w niebezpieczeństwie. Prosi komendant Jaskowską o przydzielenie jego bliskim dyskretnej ochrony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Sędzia dostaje list z pogróżkami. Obawia się, że jego córka i wnuk mogą znajdować się w niebezpieczeństwie. Prosi komendant Jaskowską o przydzielenie jego bliskim dyskretnej ochrony. Zieliński i Zatońska rozpoczynają akcję pod przykrywką. W najmniej spodziewanym momencie dochodzi do dramatycznego ataku. Szymon rozmawia z Asią o jej ślubie z Dawidem. Policjantka zdradza mu, że pojawiły się nieoczekiwane komplikacje. Były chłopak proponuje jej pomoc. Michał próbuje złapać stopa. Nagle zatrzymuje się elegancki samochód. W środku siedzi tajemnicza kobieta, która oferuje mu, że go podwiezie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...