Szpital | sezon 10 odc. 695

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

38-letni mężczyzna zgłasza się na oddział z podejrzeniem zawału. Zostaje przyjęty przez doktora Wojciecha Jarosza. Mężczyzna wrócił z zagranicy po dziesięciu latach, chcąc odzyskać dawną miłość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

38-letni mężczyzna zgłasza się na oddział ratunkowy z podejrzeniem zawału. Zostaje przyjęty przez doktora Wojciecha Jarosza. Mężczyzna wrócił zza granicy po dziesięciu latach, chcąc odzyskać dawną miłość. Chociaż kobieta ułożyła sobie życie, ulega byłemu narzeczonemu. Zaczyna rozważać porzucenie dla niego rodziny. Na oddział dociera mąż kobiety, który poznawszy prawdę, czuje się zdradzony, ale postanawia zawalczyć o ukochaną. Doktorzy Piotr Wójtowicz i Anna Nowicka pomagają ofiarom wypadku, do którego doszło w centrum miasta. W dyskotece zawaliły się schody i przygniotły bawiących się tam ludzi. Wśród rannych znajduje się barmanka. Na skutek urazu kobieta straciła pamięć. Nie przypomina sobie, że przed katastrofą przyłapała swojego partnera, jak zdradzał ją z jej młodszą siostrą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...