Na sygnale: Tak tego nie załatwisz (303)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Anna zostaje potrącona przez Stawskiego, który zgwałcił jej pacjentkę. Lekarka trafia do szpitala. Zjawia się tam też przestępca. Na jego widok Wiktor traci nad sobą panowanie. Dochodzi do rękoczynów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Annę potrąca mężczyzna, który przedtem dopuścił się gwałtu na jej pacjentce. Na miejsce zdarzenia pierwszy przyjeżdża doktor Potocki. Lekarka zostaje przewieziona do szpitala, gdzie zajmuje się nią doktor Górska. Niespodziewanie w Leśnej Górze zjawia się oprawca doktor Reiter, Sebastian Stawski. Mężczyzna planuje zastraszyć swoją pierwszą ofiarę. Na jego widok Wiktor traci nad sobą panowanie. Dochodzi do rękoczynów. Potocki i Góra w porę odciągają lekarza. Sebastian proponuje mu jednak, by spotkali się później bez żadnych świadków. Kłótnia przyciąga uwagę policjantów, którzy sądzą, że wywołał ją Banach. Podczas dyżuru Wiktor jedzie do domu dziecka. Jeden z wychowanków miał atak padaczki. Kiedy ratownicy zabierają małego pacjenta do szpitala, są świadkami groźnego wypadku. Następnego dnia Banach zostaje zatrzymany przez policję. Okazuje się, że Stawski nie żyje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...