Na sygnale: Witaj, tato! (299)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Zespół Góry spieszy na pomoc starszej kobiecie, która zasłabła w parku. Doktor Reiter podczas dyżuru staje natomiast przed problemem. Dziecko wezwało pogotowie do starszego mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Zespół doktora Góry spieszy na pomoc starszej kobiecie, która zasłabła w parku. Doktor Reiter podczas dyżuru staje natomiast przed prawdziwym problemem. Dziecko wezwało pogotowie do starszego mężczyzny, który wywrócił się na placu zabaw i stracił przytomność. Piotr podejrzewa, że poszkodowany jest pedofilem. Mówi o tym Nowemu i prosi, by wezwał policję. Po dyżurze Sonia oświadcza Głowackiemu, że nie będzie dla niego pracować. Polityk znowu zaczyna jej grozić. Maryna zjawia się w szpitalu, by poddać się badaniom kontrolnym. Szczerze rozmawia też z Gabrielem. Zdradza mu pewien pomysł na rozwiązanie ich problemu. Nowy szuka potem rady u swojej matki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...