Na sygnale (9)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy zostają wezwani na teren budowy, gdzie doszło do groźnego wypadku. Pod gruzami zawalonego budynku został uwięziony jeden z robotników. Wiktor i Piotr ruszają mężczyźnie na pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy zostają wezwani na teren budowy, gdzie doszło do groźnego wypadku. Podczas rozbiórki domu zawaliła się ściana, a pod gruzami został uwięziony jeden z robotników. Teren jest niestabilny i strażacy nie mogą uwolnić rannego. Wiktor i Piotr ruszają mężczyźnie na pomoc, ryzykując przy tym własne życie. Tymczasem policja odkrywa, że na budowie od dawno łamano przepisy BHP i narażano pracowników na niebezpieczeństwo. Gdy inwestor przyjeżdża na miejsce wypadku, o mało nie dochodzi do linczu...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...