Teleman

Na sygnale: Z nieba (78)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W lesie zostaje znalezione ciało obcokrajowca. Wezwany na miejsce Banach stwierdza, że denat zginął na skutek upadku z dużej wysokości. W tym czasie ekipa Góry jedzie do przedszkola.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzecia seria o kulisach pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie.

W tym odcinku

W lesie pod Warszawą zostaje znalezione ciało obcokrajowca. Policja wzywa na miejsce ratowników, a doktor Banach stwierdza, że denat zginął na skutek upadku z dużej wysokości. Prawdopodobnie wypadł z samolotu. Lekarz podejrzewa, że mężczyzna ukrył się w gondoli na koła. Należy sprawdzić, czy w lecącej maszynie nie znajduje się jeszcze jeden pasażer na gapę, któremu także grozi śmierć. W tym czasie ekipa doktora Góry jedzie do przedszkola w centrum handlowym, gdzie jeden z maluchów doznał silnej reakcji alergicznej i ma problemy z oddychaniem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...