Na sygnale: Pies (79)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015  od 12 lat

W skrócie

Banach i jego ekipa przyjmują wezwanie do rannego mężczyzny. Akcję utrudnia agresywny pies. Doktor Góra i Renata próbują pomóc dziewczynie, która dostała wstrząsu anafilaktycznego w restauracji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Ekipa pod kierunkiem doktora Banacha odpowiada na wezwanie do rannego mężczyzny, który leży na podwórzu swojego domu. Akcję ratunkową utrudnia duży, agresywny pies, który kręci się w pobliżu poszkodowanego. Obecni na miejscu policjanci nie mogą jednak strzelić do zwierzęcia, by przypadkiem nie zranić kilkuletniego chłopca, świadka zdarzenia. Matka dziecka wpada w panikę. Błaga synka, aby jak najszybciej wrócił do domu. W końcu Piotr decyduje się wejść na teren posesji i zabrać dziecko. Wiele ryzykuje. Tymczasem doktor Góra razem z Renatą próbuje pomóc dziewczynie, która dostała wstrząsu anafilaktycznego w restauracji. Pacjentka jest Niemką i nie mówi po polsku, a ratownicy muszą ustalić, na co jest uczulona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...