Na sygnale: Randka w ciemno (82)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy biorą udział w ewakuacji pacjentów ze szpitala, w którym wybuchł pożar. Zespół Wiktora próbuje pomóc dziewczynie, która właśnie była operowana i może stracić nogę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Ratownicy biorą udział w ewakuacji pacjentów z małego szpitala, w którym wybuchł pożar. Ekipa doktora Góry przewozi dwa noworodki. Z kolei zespół Wiktora próbuje pomóc dziewczynie, która właśnie była operowana i może stracić nogę. W drodze do szpitala karetka ma poważny wypadek. Renata mocno uderza się o kierownicę i czuje nagły ból. Badania wykazują, że ratowniczka jest w ciąży. Kilka godzin później stłuczkę na szpitalnym parkingu ma Martyna. Dzięki temu dziewczyna nawiązuje interesującą znajomość z kierowcą drugiego auta, Stanisławem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...