Na sygnale: Rana (83)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Renata nadal przebywa w szpitalu. Ważą się losy jej nienarodzonego dziecka. Martyna budzi się u boku Stanisława. Kilka godzin później dowiaduje się, że jej kochanek został nowym szefem SOR-u.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Ciężarna Renata nadal przebywa w szpitalu. Ważą się losy jej nienarodzonego dziecka. Martyna budzi się rano u boku Stanisława. Kilka godzin później dowiaduje się, że jej kochanek został nowym szefem SOR-u w Leśnej Górze. Załoga Wiktora odpowiada na wezwanie młodego mężczyzny. Pacjent zasłabł podczas wizyty u uzdrowiciela, który miał wyleczyć go z narkolepsji. Pod koniec dyżuru ratownicy ponownie jadą pod ten sam adres. Okazuje się, że tym razem pomocy potrzebuje sam znachor. Banach odkrywa, że mężczyzna ma wykształcenie medyczne i był do niedawna wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...