Na sygnale: Stanisław czy Wiktor (131)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr dowiaduje się, że może być dawcą nerki dla ojca. W tym czasie załoga Wiktora odpowiada na wezwanie do mężczyzny, który doznał obrażeń podczas montowania anteny. Poszkodowany wciąż tkwi na dachu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Piotr dowiaduje się, że może być dawcą nerki dla ojca. W tym czasie załoga kierowana przez Wiktora odpowiada na wezwanie do mężczyzny, który doznał poważnych obrażeń podczas montowania anteny telewizyjnej. Poszkodowany wciąż tkwi uwięziony na dachu zaplątany w kable. Metalowa instalacja, na której trzyma się antena, coraz bardziej wygina się pod jego ciężarem i w każdej chwili może on spaść na ziemię. Doktor Banach decyduje się wejść po mężczyznę po linie, nie czekając aż na miejsce ze sprzętem dotrze straż pożarna. Pod wpływem stresu będąca w zaawansowanej ciąży żona pacjenta zaczyna rodzić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...