Na sygnale: Do usług (130)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ojciec Piotra cierpi na niewydolność nerek. Jedynie przeszczep może ocalić mu życie. W Leśnej Górze dochodzi do wypadku: rozpędzone auto wjeżdża w parę przechodniów. Obie ofiary są ciężko ranne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Ojciec Piotra cierpi na niewydolność nerek. Jedynie przeszczep rodzinny może ocalić mu życie. Tymczasem w Leśnej Górze dochodzi do tragicznego wypadku: rozpędzone auto wjeżdża w parę przechodniów - młode małżeństwo. Obie ofiary są ciężko ranne. Poszkodowanym towarzyszy pies, którego Martyna postanawia przygarnąć i ukryć w stacji póki jego właściciele nie wrócą do zdrowia. Kolejnym pacjentem ratowników jest też otyły chłopiec. Nastolatek chciał się odchudzić, ćwiczył ponad siły i z powodu nadmiernego wysiłku dostał zawału serca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...