Na sygnale (10)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy jadą do gimnazjum, gdzie uczeń stracił przytomność. Nauczyciele próbują reanimować nastolatka. Gdy karetka dociera na miejsce, Wiktor przejmuje opiekę nad poszkodowanym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy jadą do gimnazjum, gdzie jeden z uczniów stracił przytomność w trakcie lekcji WF-u. Nauczyciele przez kilkanaście minut próbują reanimować nastolatka, ponieważ serce chłopaka przestało bić. Gdy karetka dociera na miejsce, Wiktor przejmuje opiekę nad chorym. Podejrzewa, że mógł on zażyć jakieś leki lub narkotyki. Adam przeszukuje rzeczy chłopaka, ale nie znajduje w nich nic podejrzanego. Tymczasem stan ucznia wciąż się pogarsza, a doktor Banach czuje się bezradny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...