Gliniarze: Zakładnik (522)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

W siedzibie Centralnego Biura Policji zostaje podłożona bomba. Na nagraniu z monitoringu widać, jak wnosi ją mężczyzna, który zarzucał stróżom prawa opieszałość w poszukiwaniach jego zaginionej córki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

W siedzibie Centralnego Biura Policji zostaje podłożona bomba. Na nagraniu pochodzącym z monitoringu widać, jak wnosi ją mężczyzna, który zarzucał stróżom prawa opieszałość w poszukiwaniach jego zaginionej córki. Podczas próby zatrzymania podejrzany barykaduje się w piwnicy. Jako zakładnika bierze Krystiana i grozi odpaleniem ładunków wybuchowych. Olgierd i Maja usiłują ratować kolegę. W tym czasie Szwarc rozważa wzięcie budynku siłą. Ciężarna żona Krystiana, Ewelina, trafia do szpitala. Kobiecie grozi poronienie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...