Gliniarze: Kierowca (521)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Adam i Weronika prowadzą śledztwo w sprawie zasztyletowania kierowcy. Ustalają, że zamordowany miał wielu wrogów. W sprawę może być też zamieszana mafia działająca w branży transportowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Zostaje zasztyletowany kierowca. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Adam i Weronika. Stróże prawa ustalają, że zamordowany był bardzo konfliktowym człowiekiem i miał wielu wrogów. Szybko jednak okazuje się, że to nie wady kierowcy doprowadziły do jego śmierci. W sprawę może być bowiem zamieszana mafia działająca w branży transportowej. Wojtek myśli o swojej przyszłości. Nie chcąc wrócić na drogę przestępstwa, rozważa przyjęcie oferty, który złożył mu Adam.

Występują

Zobacz także

Ładuję...