Gliniarze: Złap mnie jeśli potrafisz (520)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do wypadku drogowego z udziałem policjanta. Sprawca zdarzenia ma jednak dobrego adwokata, który pomaga mu uniknąć odpowiedzialności. Natalia postanawia za wszelką cenę ukarać mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Dochodzi do wypadku drogowego z udziałem policjanta. Sprawca zdarzenia ma jednak dobrego adwokata, który pomaga mu uniknąć odpowiedzialności. Natalia postanawia za wszelką cenę ukarać bezczelnego mężczyznę. W tym celu zamierza przyjrzeć się jego przeszłości. Niebawem odkrywa, że ma on na sumienie także inne grzeszki. Natalia i Kuba decydują się na poważną rozmowę. Muszą ustalić, co dalej z ich związkiem. Po rozmowie zdecydują, czy dać sobie jeszcze jedną szansę, czy też pora na ostateczne rozstanie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...