Gliniarze: Źli ludzie (519)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W ośrodku dla trudnej młodzieży zostają znalezione zwłoki dwóch nastolatków. Okazuje się, że obaj byli podopiecznymi placówki, jednak przed laty zniknęli. Za morderstwo skazano miejscowego pijaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

W ośrodku dla trudnej młodzieży zostają znalezione zwłoki dwóch nastolatków. Okazuje się, że obaj byli podopiecznymi placówki, jednak przed laty zniknęli bez śladu. Wkrótce potem zostali uznani za martwych, chociaż nigdy nie znaleziono ich zwłok. W głośnym procesie poszlakowym za zabójstwo chłopców skazano miejscowego pijaka. W trakcie przesłuchania Olgierd stawia się Szwarcowi. Tym samym popada w niełaskę u przełożonego. Szwarc planuje poważną rozmowę z podwładnym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...