Gliniarze: Ukryte piękno (518)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje uprowadzona początkująca modelka, córka dziennikarza śledczego. Stróże prawa ustalają, że ojciec dziewczyny otrzymywał listy z pogróżkami, dotyczące prowadzonych przez siebie spraw.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Zostaje uprowadzona początkująca modelka, córka znanego dziennikarza śledczego. Stróże prawa ustalają, że ojciec dziewczyny otrzymywał listy z pogróżkami, dotyczące prowadzonych przez siebie spraw. Wkrótce przychodzi żądanie okupu. W trakcie przekazywania pieniędzy przestępcom sytuacja wymyka się spod kontroli. W życiu Wojtka, brata Adama, pojawiają się dawni znajomi, którzy próbują namówić mężczyznę do powrotu na drogę występku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...