Szpital | sezon 9 odc. 657

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę dr Gajdy trafia uczennica gimnazjum. Nastolatka złamała nadgarstek podczas klasowej dyskoteki. Dziewczyna kocha się w nauczycielu. Dr Wójtowicz zajmuje się ofiarami wypadku samochodowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pod opiekę doktor Dominiki Gajdy trafia uczennica gimnazjum. Nastolatka złamała sobie nadgarstek podczas klasowej dyskoteki. Dziewczyna jest zakochana w nauczycielu, który wraz z żoną zawiózł ją do szpitala. Nie wiedzą, że chce ona za wszelką cenę uwieść mężczyznę. Nastolatka podaje rywalce leki, po których ta ma kłopoty z sercem. Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się właścicielką hurtowni i jej pracownika - ofiary wypadku samochodowego. Mężczyzna znosi zachowanie przełożonej, ponieważ ma kłopoty finansowe. Ona wykorzystuje swoją pozycję. Żona 27-letniego mężczyzny podejrzewa ich o romans.

Występują

Zobacz także

Ładuję...