Szpital | sezon 14 odc. 970

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Morawski przyjmuje 29-latkę, która dla pieniędzy umawia się z zamożnymi mężczyznami. Podczas kolacji w domu jednego z nich dostała silnej alergii na sierść kota. Tym razem naprawdę się zakochała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski przyjmuje 29-latkę, która dla pieniędzy umawia się z zamożnymi mężczyznami. Podczas kolacji w domu jednego z nich dostała silnej alergii na sierść kota. Tym razem naprawdę się zakochała, ale jej matka próbuje skłócić parę. Mówi wybrankowi córki prawdę. Do doktora Wojciecha Jarosza trafia 43-letni biznesmen. Zatruł się w tanim lokalu, gdzie jadł z przyjaciółmi. Zataił przed nimi, że jego firma zbankrutowała i został porzucony przez żonę. Mężczyźni podejrzewają, jaka jest prawda, więc sprowadzają do szpitala byłą partnerkę pacjenta. Ona potwierdza ich przypuszczenia. Mimo to przedsiębiorca wciąż wszystkiemu zaprzecza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...