Szpital | sezon 14 odc. 969

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alpinista, który trafił do doktora Jarosza, uszkodził rękę podczas wspinaczki. Zamiast przygotować się do narodzin dziecka, większość czasu i pieniędzy poświęca na realizowanie swojej pasji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Podopieczny doktor Wojciecha Jarosza, 30-letni alpinista, uszkodził rękę podczas wspinaczki. Za dwa miesiące ma przyjść na świat jego syn. Zamiast przygotować się do narodzin dziecka, większość czasu i pieniędzy poświęca na realizowanie swojej pasji. Termin kolejnej wyprawy w góry, zaproponowanej przez kolegę pacjenta, zbiega się z datą porodu. Choć żona nie jest z tego zadowolona, 30-latek się zgadza. Wściekła kobieta dostaje silnych skurczy. Do szpitala trafia też 9-miesięczna dziewczynka, przyniesiona przez 20-letnich rodziców. Ma wysoką gorączkę i kaszel. Matka dziecka uzależniła się od gier komputerowych. Mimo że stan zdrowia córeczki jest poważny, nie potrafi oderwać się od smartfona. Wreszcie partner każe jej przerwać zabawę. Wówczas usiłuje zabrać małą pacjentkę z oddziału, by kontynuować grę w domu. Dochodzi do wypadku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...