Usta Usta | sezon 4 odc. 4/6

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alex żąda rozwodu. Krzysztofa czeka też rozprawa z powodu przekrętu, w który go wciągnięto. Gdy Zosia i Zuza odkrywają, w jakiej sytuacji jest ojciec, proszą Agnieszkę, aby mógł u nich zamieszkać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Adam Dawidzki, Piotr Nowak i jego żona Iza, Agnieszka oraz Krzysztof Kornatowski są prawdziwymi przyjaciółmi, mimo że dzieli się bardzo wiele. Życie każdego z nich podążyło inną drogą, co nie przeszkadza im nadal być zgraną paczką. Wciąż rozumieją się w pół słowa, wspierają, kiedy zaistnieje taka konieczność.

W tym odcinku

Alex żąda rozwodu. Krzysztofa czeka też rozprawa sądowa z powodu przekrętu, w który został wciągnięty. Wyrzucony z domu przenosi się do hotelu. Wkrótce dowiaduje się, że nie otrzyma od firmy żadnego wsparcia - musi sam opłacić prawników. Kiedy Zosia i Zuza odkrywają, w jakiej sytuacji jest ojciec, proszą Agnieszkę, żeby pozwoliła mu u nich zamieszkać. Później Kornatowska mówi córkom o swoim związku z Robertem. Piotrek odwiedza Tadka, ale w jego pokoju znajduje innego pacjenta. Podczas pogrzebu kłóci się z synem podopiecznego. Niebawem otrzymuje list, z którego wynika, że otrzymał spadek po mężczyźnie. Matka Izy ma mały wypadek. Marta wymusza na siostrze, żeby bardziej zaangażowała się w opiekę. To z kolei pogarsza relacje między siostrami. Sytuacja zmienia się dopiero, gdy Nowak wyznaje prawdę o depresji męża. Adam chce zrobić niespodziankę przebywającej w Bostonie Sarze, więc urządza video-randkę. Gdy kelner przynosi jej śniadanie, zastaje w pokoju roznegliżowanego nieznajomego...

Występują

Ładuję...