Teleman

Gliniarze: Impreza (431)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod nieobecność rodziców nastolatka organizuje imprezę. W trakcie zabawy zostaje brutalnie pobita przez nieznanych sprawców. Zawiadomiona policja znajduje w mieszkaniu poszkodowanej narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Śr 11.08 8:00
Polsat Serialelogo

Opis

Kolejne przygody policjantów z Wrocławia: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Pod nieobecność rodziców nastolatka organizuje imprezę. W trakcie zabawy zostaje brutalnie pobita przez nieznanych sprawców. Policja znajduje w mieszkaniu poszkodowanej narkotyki, jednak ona zarzeka się, że nie należą do niej. Stróże prawa postanawiają przyjrzeć się synowi sąsiadki, z którym poturbowana nastolatka weszła w konflikt. Niebawem jednak sprawa komplikuje się, gdy zostaje uprowadzona matka poszkodowanej. Wówczas wychodzi na jaw, że dziewczyna nie powiedziała stróżom całej prawdy. Tymczasem ojciec Krystiana - Andrzej - mówi synowi, że zastał matkę Eweliny w biurze w niedwuznacznej sytuacji z księgowym. Andrzej waha się, czy powinien porozmawiać na ten temat z mężem kobiety. Krystian odradza mu taki krok.

Występują

Zobacz także

Ładuję...