Gliniarze: Dla elity (28)

serial paradokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zdesperowana gosposia celuje z pistoletu do swojego pracodawcy. Policjantom udaje się zapobiec tragedii. Odkrywają oni proceder wykorzystywania dziewczyn przez wpływowych biznesmenów.

Oglądaj w telewizji

Pt 12.08 7:00
Polsat Gameslogo
So 13.08 6:00
Polsat Gameslogo

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Zdesperowana gosposia celuje z pistoletu do swojego pracodawcy. Policjantom udaje się zapobiec tragedii, ale jej zeznania ujawniają proceder związany z wykorzystywaniem młodych dziewczyn przez wpływowych biznesmenów. Na komendę coraz liczniej zgłaszają się turyści okradani podczas wycieczek po Warszawie. Okazuje się, że wszyscy oni korzystali z usług tej samej firmy oferującej przez Internet wycieczki śladami Warsa i Sawy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...