Świat według Kiepskich | sezon 20 odc. 8: Zimne nóżki

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W kamienicy Kiepskich dochodzi do tajemniczych zdarzeń. Halina dochodzi do wniosku, że to zemsta zza grobu prababki i pradziadka. Chcąc udobruchać duchy, wysyła Ferdka z misją zadośćuczynienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego żony Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka) oraz ich dzieci, a także sąsiadów: Mariana (Ryszard Kotys) i Heleny (Renata Pałys) Paździochów oraz Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski). W najnowszych odcinkach Ferdek przekaże Paździochowi swoje nieróbstwo, stanie przed wyzwaniem zjedzenia stu jaj i wystartuje w maratonie. Natomiast mieszkanki kamienicy wpadną w pułapkę ciągłego upiększania swego ciała. W nowym sezonie gościnnie pojawi się Daniel Olbrychski.

W tym odcinku

W kamienicy Kiepskich dochodzi do tajemniczych zdarzeń, których nie da się wytłumaczyć w logiczny sposób. Pod wpływem sennej wizji Halina dochodzi do wniosku, że zaistniałe wypadki są zemstą zza grobu zmarłych wiele lat temu prababki i pradziadka. Chcąc udobruchać złośliwe duchy, wysyła Ferdka z misją zadośćuczynienia na ich grób do rodzinnego Kopcidła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...