Świat według Kiepskich | sezon 15 odc. 13: Królowa balu

serial komediowy Polska 2013  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariola zawiera znajomość z sympatycznym Włochem. Mężczyzna zaprasza ją na bal sylwestrowy. Zazdrosna Jolasia wpada w szał. Chce wyeliminować szwagierkę i zamiast niej iść na zabawę marzeń.

Oglądaj w telewizji

Czw 2.06 18:00
Polsat Comedy C. E.logo
So 4.06 0:00
Polsat Comedy C. E.logo
Nd 5.06 16:55
Polsat Comedy C. E.logo
Pon 6.06 13:00
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Ciąg dalszy perypetii Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski) i jego rodziny: Waldka (Bartosz Żukowski), Marioli (Barbara Mularczyk) i Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka), a także sąsiadów: Mariana (Ryszard Kotys) i Heleny (Renata Pałys) Paździochów oraz Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski). Ferdynand i Halina będą obchodzić czterdziestą rocznicę ślubu, wezmą też udział w konkursie kulinarnym. Z Kiepskim skontaktuje się sympatia sprzed lat, z kolei Paździoch, prowadząc śledztwo w sprawie zdemolowanej łazienki, odkryje szokujące fakty o swoich sąsiadach.

W tym odcinku

Mariola zawiera znajomość z bardzo sympatycznym Włochem. Mężczyzna zaprasza ją na wielki bal sylwestrowy. Na wieść o tym Jolasia dostaje ataku wściekłości. Powodowana zazdrością robi wszystko, aby wyeliminować szwagierkę i zamiast niej iść na zabawę marzeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...