Policjantki i Policjanci (378)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przychodzi wezwanie dotyczące awantury u weterynarza. Starszy pan przyprowadził do kliniki psa, będącego... pod wpływem amfetaminy. Mężczyzna nie miał pojęcia, że jego pupil ma we krwi narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Przychodzi wezwanie dotyczące awantury u weterynarza. Starszy pan przyprowadził do kliniki psa, będącego... pod wpływem amfetaminy. Mężczyzna nie miał pojęcia, że jego pupil ma we krwi narkotyki ani w jaki sposób wszedł w ich posiadanie. Niebawem policja znajduje w ogródku mężczyzny znaczną ilość białego proszku. W sprawę angażuje się wścibski sąsiad. Niebawem staje się on głównym podejrzanym. Tego dnia na komendzie pojawia się też dyrektorka jednej z wrocławskich szkół. Chce zgłosić pobicie swojej wychowanki. Zajście zainicjowała sprawiająca problemy, agresywna uczennica. Policjanci postanawiają odwiedzić dziewczynę w domu i porozmawiać z jej rodzicami. Nie spodziewają się jednak tego, co tam zastaną...

Występują

Zobacz także

Ładuję...