Policjantki i Policjanci (375)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emilka wypytuje Karolinę o szczegóły jej związku z Mikołajem. Jest zaskoczona informacją o łączącym kolegów uczuciu. Tymczasem stróże prawa rozpoczynają współpracę z brygadą antyterrorystyczną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Emilka wypytuje Karolinę o szczegóły jej związku z Mikołajem. Jest zaskoczona informacją o łączącym kolegów uczuciu. Tymczasem stróże prawa rozpoczynają współpracę z brygadą antyterrorystyczną. Policjanci wyruszają we wskazane przez sojuszników miejsce, jednak u celu nie znajdują niczego podejrzanego. Ola jest zawiedziona. Liczyła na spektakularną akcję zajęcia fabryki amfetaminy, a całe przedsięwzięcie okazało się klapą. Tymczasem antyterroryści podejrzewają, że w szeregach sojuszników jest zdrajca. Swoje podejrzenia kierują w stronę patrolu szóstego. Para policjantów, chcąc oczyścić się z zarzutów, rozpoczyna własne śledztwo. Tymczasem na komendę przychodzi zgłoszenie dotyczące dewastacji kościelnego mienia. Na jednym z obrazów dowcipniś domalował świętemu atrybuty płciowe. Ksiądz kieruje swoje podejrzenia w kierunku pewnej młodej artystki. Dziewczyna uważa za swoją misję poprawianie kiepskich dzieł sztuki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...