Policjantki i Policjanci (354)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Kobieta zgłasza zaginięcie męża, który nie wrócił z porannej wyprawy na grzyby. Jest pewna, że przytrafiło mu się coś złego. Pojawia się też sprawa zniszczenia auta, który ktoś spryskał sprayem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Kobieta zgłasza zaginięcie męża, który nie wrócił z porannej wyprawy na grzyby. Jest pewna, że przytrafiło mu się coś złego, bo nie pojawił się na treningu na dzień przed ważnym meczem. To zachowanie zupełnie nie pasuje do najlepszego bramkarza w drużynie. Policjanci rozpoczynają poszukiwania. Pojawia się też sprawa zniszczenia samochodu, który ktoś spryskał sprayem. Właściciel, któremu od jakiegoś czasu przytrafiają się same przykre rzeczy, jest przekonany, że ciąży na nim klątwa. Do tego podupadł na zdrowiu i tylko dzięki opiece brata może w miarę normalnie funkcjonować. Zapała martwi się o Mazurek, która unika posiłków. Dziewczyna wyznaje mu, co tak naprawdę kryję się za jej nietypowym zachowaniem. Krzysztof postanawia wesprzeć Julię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...