Policjantki i Policjanci (353)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

U Białacha ukrywa się Janka, dziewczyna Edka. Okazuje się że przestępca terroryzuje nie tylko całą wioskę, ale również swoich bliskich. W tej sytuacji Mikołaj decyduje się pomóc poszkodowanym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

U Białacha ukrywa się Janka, dziewczyna Edka. Okazuje się że przestępca terroryzuje nie tylko całą wioskę, ale również swoich bliskich. Mikołaj decyduje się pomóc poszkodowanym. Tymczasem na komendzie pojawia się kobieta, która zgłasza porwanie dziecka. Ojciec chłopca zmienił adres zamieszkania i matka nie ma z nim kontaktu. Dopiero rozmowa z teściem poszkodowanej rzuca inne światło na sprawę. Kobieta porzuciła syna tuż po porodzie i wyjechała za granicę. Chłopca wychował ojciec przy wsparciu dziadka. Powrót matki oznacza problemy. Dyżurnego Jacka niespodziewanie odwiedza koleżanka dziennikarka z ważną informacją. Do wszystkich redakcji w mieście wydzwania mężczyzna, który grozi podpaleniami. Policjanci jadą na miejsce wskazane przez dziennikarkę i znajdują tam świadka, dzięki któremu zapobiegają katastrofie. Juliusz i Profos dobrze się czują w swoim towarzystwie. Jaskowska postanawia chwilowo rozdzielić tę parę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...